Duyurular

Akademi NDT olarak,  Ege Bölgesi’ndeki müşterilerimize daha hızlı ulaşabilmek; tüm eğitimlerini daha konforlu bir ortamda gerçekleştirebilmek amacıyla İzmir’de de bir eğitim merkezi açtık.

11. Ulusal Kaynak Kongresi ve Sergisi 15-16 Kasım 2019 ASO - SEM Sürekli Eğitim Merkezi Sincan ANKARA

11-14 Eylül 2019 tarihleri arasında İstanbul Fuar Merkezi'nde gerçekleştirilecek olan METALEXPO Demir Çelik Metal Ürünleri ve Üretim Teknolojileri Fuarı demir çelik sektörüne hizmet ve ürün veren kurum ve kuruluşları sektör ile bir araya getirir.  Akademi NDT 10. Salon M7 Numaralı stantta yerini almıştır.

PT Seviye 1 ve 2 eğitimlerimiz 8-12 Nisan 2019 tarihleri arasında başlıyor.

Akademi NDT, Tübitak SAGE tarafından kurulan ve Yapı Merkezi tarafından inşası gerçekleştirilen, Harp Başlığı Raylı Sistem Dinamik Test Altyapısı'nın (HABRAS) kurulum sürecinde yer almıştır.   HABRAS 2 bin metrelik çift ray hattı uzunluğu ile Avrupa'nın en uzun ve en yüksek kapasiteli hattı olarak hizmete açılmıştır. Akademi NDT, test hattında ray kaynaklarının ultrasonik yöntem ile tahribatsız kontrolünü gerçekleştirmiştir.

ANKIROS 2018 – 14. Uluslararası  Demir-Çelik ve Döküm Teknolojileri, Makina ve Ürünleri İhtisas Fuarı; 25-26-27 Ekim tarihlerinde Büyükçekmece İstanbul'da TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezinde gerçekleştirilecek. AKADEMİ NDT olarak Hall 9, B 104 numaralı standandda yerimizi aldık. Sizleri de aramızda görmekten memnuniyet duyarız..

19-20 Mayıs tarihlerinde TÜRKAK heyeti tarafından 17024 akreditasyon denetlememiz gerçekleştirildi. Sn. Azize KUBULAY, Sn. Ali İLHAN ve Sn. Serdar AKYÜZ'e paylaştıkları değerli bilgiler ve yönlendirmeleri için teşekkür ederiz.

Akademi NDT, TÜRKAK tarafından Personel Belgelendirme Kuruluşu olarak TS EN ISO/IEC 17024:2012 standardına göre TS EN ISO 9712 standardı kapsamında akredite edilmiştir.

Akademi NDT tarafından, "Metal İmalat Sektöründe Tahribatsız Muayene Yöntemleri Uygulamaları ve Tahribatsız Muayene Personelinin Sertifikalandırılması" konulu seminer Bülent Ecevit Üniversitesinde gerçekleştirildi. İki bölümde gerçekleştirilen seminerde önce tahribatsız muayene yöntemleri üzerine teorik bilgiler ve personel belgelendirilmesi konularından bahsedilirken, ikinci bölümde üniversite laboratuvarında pratik uygulamalar yapıldı.