info@akademindt.com 0(216) 504 66 38

Akademi NDT

Akademi NDT; Malzemelerin kalite kontrol çalışmalarında uzmanlaşmış, konusunda tecrübeli mühendis, yüksek mühendis ve teknik personelin bir araya gelmesi ile 2015 yılında İstanbul Anadolu yakasında faaliyetlerine başlamış olup aynı zamanda 2022 yılında İzmir’de Akademi NDT Eğitim Merkezi kurarak faaliyetlerine Ege Bölgesinde de devam eden, personel belgelendirme ve endüstriyel servis hizmetleri veren ayrıca firmalara özel veya bireysel olarak bu konuda çalışan / çalışmak isteyen kişilere eğitimler düzenleyen bir kuruluştur. Akademi NDT’nin hedefi, ülkemizde uluslararası düzeyde standartlara uygun imalatların gerçekleştirilmesinde veya imal edilmiş parçaların kontrollerinde, kalite kontrol yöntemlerini doğru uygulamak veya doğru uygulanmasını sağlamak ve bu bağlamda ulusal kalite bilincini artırmaktır.

Misyonumuz

Uzman mühendis ve tekniker kadromuz ile Tahribatsız Muayene ve Mühendislik faaliyetlerinde kalite kontrol hizmetlerinin doğru ve sürdürülebilir bir biçimde ulusal ve uluslararası standartlar çerçevesinde müşteri memnuniyeti odaklı hizmet sağlamak.

Vizyonumuz

Alanımızda sektörün tüm ihtiyaçlarına hızlı cevap verebilecek, teknolojiyi takip eden, yenilikçi, ilkeli lider bir firma olmak.